Plagosje në Gjilan

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një incident kriminal në rajonin e Gjilanit.

Sipas njoftimit të policisë, dy qytetarët e Gjilanit janë sulmuar nga dy persona të tjerë pas një mosmarrëveshje . Në incidentin i cili ka ndodhur mbrëmjen e së dielës janë përdorur edhe armët e ftohta.

“Dy nga pjesëmarrësit në rrahje kanë marrë plagë serioze me thikë”, thuhet njoftimin e policisë. I njëjti sqaron se agresorët janë arrestuar nga policia dhe po mbahen në paraburgim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme