Po vazhdon të shkelet ligji, ja çka po ndodh në disa qendra të votimit (Foto)

Sot në Kosovë po votohet për zgjedhjet e jashtëzakonshme.

Gjatë ditës janë raportuar disa incidetent në procesin zgjedhore me ç’rast janë arrestuar edhe disa persona që kanë tentuar të bëjnë manipulime, raporton lajmi.net.

Lajmi.net ka siguruar disa fotografi ku qytetarët kanë shkelur ligjin duke e fotografuar fletëvotimin.

Të njëjtit, pa hezitim i kanë publikuar këto fletëvotime për të treguar se për kë ka shkuar vota e tyre dhe, sigurisht për t’ua vërtetuar atyre që i kanë votuar. /Lajmi.net/

19113388_10154703060912686_1859240038_n 19075097_10154703060932686_858385378_n

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme