Pogradec, sekuestrohen 28 kg drogë

Policia sekuestroi 28 kilogramë lëndë narkotike të dyshuar si cannabis sattiva në fshatin Vërdovë të Pogradecit.

Specialistët e Seksionit për Narkotikët në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë në bazë të një informacioni, kanë ushtruar kontroll në një banesë të pabanueshme ku kanë gjetur e sekuestruar sasinë e drogës.

Policia po vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme