Polakët modifikojnë Porsche 911 Turbo S

Edhe polakët kanë një kompani e cila është marrë me modifikimin e Porsche 911, por në këtë rast me versionin 911 Turbo S.

Fjala është për kompaninë Auto-Dynamics.pl e cila kreacionin e saj e quan Dark Knight, transmeton Koha.net. Kjo kompani, për këtë Porsche 911 Turbo S ka zgjedhur sistemin e shkarkimit të gazrave TechArt, aerodinamikën nga fibra të karbonit, timonin e ri dhe tepihët RUF, si dhe motorin me gjashtë cilindra e të përforcuar në 690 kuajfuqi.

Të dhënat për përshpejtimin dhe shpejtësinë maksimale, nuk janë zbuluar.

Për më tepër shikoni fotografitë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme