Policia bën kërdi në Beograd

Me rastin e arrestimit të një grupi të organizuar kriminal , policia në Serbi ka konfiskuar 1.1 tonë vlerë të narkotikëve të llojit marihuanë,  që arrin shifrën e parave deri në pesë milionë euro.

 

Kurse tani policia ka bërë të ditur se kërkimi është duke vazhduar për marihuanë tjetër të fshehur.Pas kësaj, sipas prokurorisë të dyshuarit do të merren në pyetje dhe i janë dorëzuar gjykatës për procedurën parapake ndaj kërkesës për paraburgim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme