Policia e Kosovës arreston 27 persona

27 persona të arrestuar nga Policia e Kosovës është bilanci i 24 orëve të fundit, transmeton Indeksonline.

Sipas policisë, arrestimet janë kryer në nivel vendi dhe për të gjitha është njoftuar prokurori i shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, 17 janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/