Gjenden plot 40 milionë euro në thasë në një banesë (Foto)

Më shumë se 40 milionë dollarë janë konfiskuar nga një banesë në qytetin kryesor të Nigerisë, Lagos, njofton agjencia kundër korrupsionit në vend.

 

Zyrtarët e bastisen banesën pas një informacioni për një grua të dërrmuar në rroba të palara duke futur thasë brenda dhe jashtë saj, shkruan BBC, përcjell Express.

Besohet se paratë ishin fituar nga aktivitete të jashtëligjshme, por nuk është arrestuar asnjë person në lidhje me këtë, njofton kjo agjenci./Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme