Policia izraelite merr në pyetje kryeministrin Netanyahu

Hetuesit policor sot e kanë marrë në pyetje kryeministrin izraelit, Benjamin Netanyahu, në rezidencën e tij zyrtare në Jerusalem.

Netanyahu dyshohet se ka marrë dhurata nga njerëzit e biznesit, dhe si një udhëheqës publik nuk ka pasur të drejtë t’i marrë ato, njoftojnë mediet izraelite.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme