Kapen emigrantët të fshehur në valixhe dhe në vetura

Policia ka arrestuar dy marokenë të cilët kanë tentuar të trafikojnë emigrantë në Spanjë të fshehur në makinë dhe në valixhe.

Gjatë kontrollit policia kishte kapur dy persona të fshehur në makinë, një burrë dhe një grua që besohet të jenë nga Guinea, raporton BBC.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme