Policia sërish ka maltretuar sot pjesëtar të Grupit të Kumanovës

Në seancëne fundit për rastin Kumanova është maltretuar Hajrush Avdijaj (Spirro), njoftojnë për Gazetën Lajm burime nga mbrojtja.
Që të jetë skandali më i madh, thonë këto burime, maltretimin e ka filluar një gardian shqiptar. “Gardiani shqiptar ose me mirë të themi shqipfolës e ka sharë duke e quajtur kosovar. Hajrushi ja ka kthyer ne jemi SHQIPETAR e SHQIPERI DO JET. Ndërsa policët maqedonas u kanë dalë ne krah policit shqipfolës dhe e kanë maltretuar Spirron”, thonë për Lajm burime nga mbrojtja.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme