Portalet e BDI – së të shastisura, vështirë e pranojnë fitoren e BESËS

Portalet pro qeveritare janë zhytur në heshtje. Ato me sa duket nuk mund ta gëlltisin lehtë atë që po shfaqet nëpër tabelat e KSHZ kur BDI është duke pësuar rënie të madhe, ndërsa Lëvizja BESA e cila u satanizua dhe u sulmua ashpër, pamëshirshëm nga këto portale, është duke u pozicionuar si një nga forcat kryesore të politikbërjes në Maqedoni.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme