Prezantuesja e RTK-së shfaqet zonjë e rëndë në këtë veshje

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo sot ka publikuar një fotografi ku tregon qe është bërë gati të shkojë në punë.

E veshur me pallto, Brikena po duket zonjë e rëndë.

Sa bukur po duket ajo. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme