Pritje e zbehtë për Kadri Veselin në Skënderaj (FOTO)

Kryetari i  PDK-së, Kadri Veseli, nuk ka arritur ta mbushë as sallën e një restoranti në Skënderaj gjatë një takimi me qytetarët e kësaj Komune, shkruan portali Zeri.info.

Në bazë të një videoje  të publikuar sot në profilin e kryetarit Veseli në ‘Facebook’ shihet se nuk ka pasur interesim të madh të qytetarëve dhe përfaqësuesve partiak për të marrë pjesë në takimin me kreun e PDK-së, derisa për paraardhësin e tij në krye të PDK-së, Hashim Thaçin, në bastionet e PDK-së në Skënderaj dhe Drenas, rezervonin pritje madhështore. /Zëri/

 

Image

Image

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme