Protestuesit godasin me vezë Marine Le Pen (FOTO)

Kandidatja e së djathtës ekstreme për presidente të Francës, Marin Le Pen, është goditur të enjten nga disa protestues me vezë, transmeton Klan Ksoova.

Kjo ndodhi gjatë një vizite që ajo i bëri një fabrike në rajonin Bretanja, në kuadër të fushatës parazgjedhore.
Tri ditë para mbajtjes së rrethit të dytë të zgjedhjeve presidenciale, rreth 50 persona të mbledhur rreth lideres së Frontit Nacional bënë thirrje “jashtë me fashistët” dhe goditën me vezë Le Pen.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme