Pse po i largohen bashkëpunëtorët më të ngushtë Ziadin Selës? (VDEO)

Pse po i humb Ziadin Sela bashkëpunëtorët e tij më të ngushtë? Kjo është pyetja që po qarkullon këtyre ditëve në opinion, pasi njëri nga themeluesit e LR – PDSH-së dhe bashkëpartiakët e tij më të afërt Lavdërim Elmazi është parë me përfaqësues të lartë të BESËS, si dhe pas largimit të Abdulla Qazimit nga kjo parti.

Çka kishte thënë kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela për Lavdërim Elmazin, e çka Abdulla Qazimi për Selën, shikojeni në videon e më poshtme:

https://www.facebook.com/Almakos1/videos/1643467882360724/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme