Pse u takua Bilall Kasami me Zoran Zaevin?

Nga burime jozyrtare, marrim vesh që pas takimit që kishte lideri i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, me drejtorin Politik pranë Ministrisë së Punëve të Jashtme të Mbretërisë së Bashkuar, Karen Pirs, thuhet se Kasami kishte patur takim kokë më kokë edhe me liderin e Lsdm-së, Zoran Zaev, ku flitet se është biseduar për zhvillimet e fundit dhe ngërçin politik që ka kapluar vendin si dhe marrjen e mandatit nga Gjorgje Ivanov.

Të tjera detaje nga ky takim ende nuk dihen.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme