Putin largohet nga funerali i ambasadorit të vrarë

Putin flet në ceremoninë lamtumirës për ambasadorin e vrarë ruse në Turqi dhe pastaj largohet

Sakte.net ju sjell pamjet në Vazhdim

https://www.youtube.com/watch?v=DOV0V4u5xjw

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme