Qëllohet në mes të Vjenës milioneri shqiptar, ndau Marinën nga i dashuri (Fotot)

Biznesmeni shqiptar nga Maqedonia Mentor Ajdini është qëlluar mbrëmjen e djeshme në mes të Vjenës.

 

Qytetarë shqiptarë në Vjenë që e njohin atë kanë shkruar pranë redaksisë së JOQ dhe konfirmojnë se ai ndodhet në rrezik për jetën.

Ai është i njohur si Toni dhe sipas bashkatdhetarëve atje, është njeriu më i fuqishëm i Vjenës.

Mësohet se natën e mbrëmshme, ai është qëlluar me breshëri automatiku në një lokal nga persona ende të paidentifikuar dhe ndodhet në rrezik për jetën në spital.

Ajdini njihet për pastrim parash, madje ka dhjetra lokale të tijat në të gjithë Vjenën dhe sipërmarrje të ndryshme.

Mbremje tragjike mbrem ka ndodh ne Vien ne mes nat qellohet ne nje lokal me breshri plumbash i forti i wienes Toni .mentor ajdini ….ai ndodhet ne spital jeten ne rrezik ka qen te ju ne nje ahkrim para nje jave kotrllonte shum lokale. Lajm i sakt mbrem ekan qellu ne wien. Kontrollonte shum lokale edhe pastrim parash”, shkruan një qytetar.

“Toni” nuk është emër i panjohur për mediat shqiptare. Ai u përfol si personi që ndau Marina Farën nga i dashuri, madje ata u shfaqën bashkë në një lokal atje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme