Qëndresa lajmërohet nga vendi i punës, kaq bukur qenka kombinuar në veshje

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një dasmë.

E veshur me fustan të shkurt, Qëndresa shfaqet kaq joshëse në vendin e punës.

E kombinimi i saj në veshje merr gjithë vëmendjen.

Me këtë pamje, Qëndresa do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, moderatorin Labinot Gashin. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme