Qepët ndihmojnë anemikët

Sakte.net/ E Premte- 16 Shtator 2016 / 12:35

Qepët e kuqe nuk janë vetëm për t’i shtuar në supë apo omlet.

Ato kanë përfitime të mahnitshme shëndetësore, për të cilat nuk mund te jeni edhe të vetëdijshëm, transmeton Klan Kosova.

-Qeptë janë të shëndetshme për zemrën tuaj

-Ato ngadalësojnë procesin e plakjes dhe forcojnë sistemin imunitar

-Qeptë ju ç’helmojnë në mënyrë natyrale

-Nëse hani qepë gjendja juaj shpirtërore do të jetë më e mirë

-Qeptë janë të pasura me minerale të shëndetshme

-Janë të efektshme kundër disa lloje kaceresh

-Qeptë i ndihmojnë anemikët

-Ngrënia e qepëve mund të ju ndihmojë kundër rënies së flokëve.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme