Quni: Do të fitojë ushtria e Ibrahim Rugovës

Kandidati për deputetë nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Anton Quni ka thënë se në zgjedhjet e 11 qershorit do të fitojë ushtria e Ibrahim Rugovës.

Këto komente ai i bëri gjatë një tubimi të partisë që i takon me të rinjtë e Pejës.

Ndërkohë për herë të parë në një tubim të këtij subjekti politik folën edhe të sapoardhurit në LDK, Lumir Abdixhiku dhe Driton Selmanaj, njofton Klan Kosova

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme