Reagon AAK: Nuk u shua dega në Drenas

AAK në Drenas nuk është shuar, por disa nga udhëheqja kuislinge e Degës ka kaluar në PDK.

Koordinatori i AAK-së për Drenas, Zeqir Kiqina, është njëri ndër luftetatët e orëve të para. Pjesëtar i një familjeje të nderuar dhe me traditë, njeri me një profil e përsonalitet të pakontestueshëm prej sot është adresa e re e forcimit të Vizionit të AAK-së në Drenas.

Angazhimi tij në AAK është një mundësi e mirë e Drenasit dhe e përkrahësve të AAK-së , që rrugëtimi i ynë i përbashkët të jetë në drejtimin e duhur!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme