Reagon Qyteti i Shkupit: Fajin për kaosin në parkun e Çairit e ka Komuna

Për kaosin në Parkun e Çairit ka reaguar qyteti I Shkupit, I cili fajin për kaosin në parku e Çairit ia hedh Komunës së Çairit.

“Për rregullimin e parkut të Çairit, kopetente është komuna e Çairit dhe të gjitha vërejtjet për gjendjen e tij duhet të drejtohen tek ata. Qyteti i Shkupit, qytetarët nuk i ndan në asnjë bazë, më së paku në baza etnike”, thuhet ndër të tjera në reagimin e qytetit të Shkupit, ku dhe shtohet se parku modern në qytetin e Shkupit do t’I shërbejë të gjithë qytetarëve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme