Rina bën tatuazh të bukur në ‘zonën e ndaluar’!

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Më shumë se 347 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre.

Në postimin e saj të fundit ajo që bie në sy është tatuazhi i saj në mes të gjoksave.

Rina ka vendosur tatuazhin ne formën e një lulës.

Edhe pas ndarjes nga reperi, Rina I ka shijuar në maksimum pushimet e verës. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme