Roberti doli nga “Ferma” për të, por ja ku e dërgoj Nora të bijën

Këngëtarja Nora Istrefi është nënë e lumtur e një vajze, Renesë, e cila është bërë e njohur që kur ka lindur.

Nora Istrefi prej vitesh është mami e vetme dhe ende nuk ka asgjë konkrete në jetën e saj private-sentimentale.

Ajo, po punon në muzikë dhe po e rrit të bijën, Renenë, e cila tashmë është rritur, shkruan Kosovarja.

Të dyja janë në Dubai dhe po jetojnë ditë të lumtura nën shoqërinë e njëra – tjetrës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme