Rrahje 3 kundër 2, përdoren edhe armë

Policia e Kosovës njofton se në rrugën “Fahri Fazliu”, në Prishtinë ka ndodhur një rrahje masive.

“Raportohet se tre të dyshuar meshkuj shqiptarë pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht dy viktima meshkuj shqiptarë. Dy prej tyre janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt ndërsa i dyshuari tjetër gjendet në arrati dhe i njëjti dyshohet se ka shtënë me armë zjarri. Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin”, raporton PK-ja, përcjell Koha.net.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme