Rrahje masive në mes të Prishtinës (Video)

Disa persona janë përleshur dje pasdite fizikisht përball ambasadës së Zvicrës në Prishtinë, pasi që njëri nga pjesëmarrësit në ngjarje nuk donte që të paguante parkingun në rrugën “Adrian Krasniqi” përball ambasadës jo larg stacionit të policisë në lagjen e Muhagjerëve.

 

Në vendin e ngjarjes menjëherë janë dal policia,  të cilët ndërhyn dhe arrestuan personat e përleshur, raporton Indeksonline.

Indeksonline ka siguruar edhe video të rrahjes masive në këtë rast.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme