Rreth 500 qytetar të Skenderajit zyrtarisht aderuan në AKR

Para më shumë se 500 qytetarëve Presidenti i Aleancës Kosova e Re z. Behgjet Pacolli shpalosi vizionin e AKR-së për zhvillimin e Skenderajit, ku mori mbeshtetje të fuqishme nga qytetarët të cilët falënderuan Presidentin për mbeshtetjen dhe hapësirën që po ofron AKR-ja për qytetarët e Skenderajit.
Në ceremoninë zyrtare të aderimit prezentë ishin edhe: Koordinatori i AKR-së në Skenderaj z. Musa Dervishaj, Kryetari i Mitrovicës z. Agim Bahtiri e udhëheqës të tjerë të parties.

“Qytetarët e Skenderajit do të kenë mbeshtetje të fuqishme nga AKR-ja në zhvillimin e vendit dhe ngritjen e nivelit të mirëqenies në këtë qytet” deklaroj para anëtarëve dhe simpatizantëve Presidenti Pacolli.
Ditët në vazhdim do të këtë edhe aderime tjera në AKR nga ky qytet që meriton një udhëheqje me të mirë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme