Rruga Hani i Elezit-Ferizaj, e qarkullueshme edhe për mjete të rënda

Rruga Hani i Elezit – Ferizaj dhe anasjelltas është lëshuar për qarkullim edhe për mjete të rëndë të komunikacionit, ka bërë të ditur Ministria e Infrastrukturës (MI).

“Qarkullimi në të gjitha rrugët nacionale dhe rajonale po vazhdon të përmirësohet, ndërsa ekipet e MI-së po vazhdojnë të monitorojnë dhe punojnë me kompanitë e kontraktuara në mirëmbajtën e rrugëve, në mënyrë që komunikacioni të zhvillohet normalisht”. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme