Sali Berisha: Rama flet si ish- diktatori i Panamasë, në Shqipëri 25 ton kanabis për 1 javë

Ish- kryeministri Sali Berisha i ktheu një përgjigje Edi Ramës pas deklaratave të këtij të fundit: Drogën nuk ua solla unë, por e gjeta këtu mes jush.

Berisha shkruan se në Shqipëri vetëm në një javë janë zbuluar 25 ton kanabis, ndërsa Rama vijon të flasë si ish- diktatori famëkeq i Panamasë.

Reagimi i Berishës

Ne Kanabistan Rama flet si Noriega!

Ne tre dite, tre fabrika droge dhe 25 ton kanabis ne nje jave! Rama, njelloj si Noriega, ish narkodiktatori i Panamase qe ndertoi shtetin e pare te narko-banditizmit apo narko-kleptokracise, thote: “drogen nuk e solla une ndaj dhe nuk kam asnje pergjegjesi pse Shqiperia ne vitin elektoral u be Kanabistan”! sb

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme