Samsung S8 me çmim të lartë, mësohet shifra dhe data e publikimit

Samsung Galaxy S8 do të jetë telefoni më çmimin më të shtrenjt fillestar në treg. 850 euro do të jetë çmimi i Galaxy S8 në ditët e para në treg.

Ky çmim do të jetë më është më i lartë pasi që vlerësohet si telefoni më inteligjent nga kjo kompani dhe do të jetë me ekran më të madh.

Publikimi i tij pritet të ndodhë në konferencën e teknologjisë që do të mbahet nga 27 shkurt deri me 2 maj në Barcelonë./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme