Samsungu zyrtarisht tregon datën e lansimit të Galaxy Note 8

Samsungu edhe zyrtarisht ka treguar se do të mbajë një ngjarje në Neë York, në të cilën do të prezantojë Galaxy Note 8.

Pas dështimit të Note 7, adhuruesit e Samsungut shpresojnë që telefoni i ri të mos ketë probelem me baterinë, shkruan GSMArena.

Note 8 pritet të ketë procesor Snapdragon 835 apo Exynos 8895 CPU me 4GB RAM, kurse do të jetë plotësisht rezistent ndaj ujit me trup metalik dhe xham me dizajn unik.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme