Së paku dy të lënduar nga rrëzimi i “anijes” në një park lodrash në Lipjan

Lipjan

Një nga elementet (anije) e një parku lodrash në Lipjan është rrëzuar në orët e vona të së mërkurës.

Lajmin e ka konfirmuar Policia në Lipjan, por nuk ka dhënë detaje të tjera.

Jo-zyrtarisht, KTV mëson së të paktën dy persona janë lënduar.

Në Stacionin Policor në Lipjan kanë thënë se ende janë në vendin e ngjarjes dhe se më vonë do të dalin me një raport lidhur me rastin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme