Semi Jupaj sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Semi Jupaj sot ka mbushur 29 vjet.

Artistja shqiptare feston ditëlindjen dhe kjo u bë e ditur përmes urimeve të shumta që ajo mori.

Kjo ditëlindjen e gjen ndryshe Semin pasi pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP ia ndryshoi jetën.

Veç ndjekësve që i arriti në rrjete sociale, ajo ka kapur famë edhe për karakterin dhe natyrën e saj.

Le t’i themi gëzuar sot Semit për edhe 100 vite të tjera!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme