Shesheli thotë se Rusia po kthehet në Ballkan

Kandidati i Radikalëve të Serbisë, Vojisllav Sheshel, gjatë vizitës që bëri në jug të Serbisë tha se “Rusia po kthehet npë Ballkan dhe këtë proces askush s’mund ta ndal”, transmeton Koha.net.

Sipas tij situata ekonomike në Serbi do të përmirësohet “pasi të heqim dorë nga procesi eurointegrues dhe kur t’u kthehemi integrimeve me Federatën Ruse, bashkë me Bullgarinë, Maqedoninë e Greqinë”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme