Sheshi u la “i shëmtuar” mbrëmë pas ndeshjes

Mbrëmë në sheshin “Zahir Pajaziti”, u transmetua ndeshja finale e Ligës së Kampionëve në mes të Real Madridit dhe Liverpoolit.

Por, pas përfundimit të lojës, sheshi mori pamje krejt tjetër nga plot ata shikues që morën pjesë. Toka u mbush përplot kanaçe, shishe e mbeturina tjera nga tifozët teksa e kishin shijuar ndeshjen.