Shfaqen persona të armatosur në Ribar, intervenon policia

Pas raportimit se persona të panjohur të armatosur janë në rrugën e fshatit Ribar i Madh të Lipjanit, njësia policore ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar në stacion policor  pesë të dyshuar.

Tek te dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me 25 fishekë, një pushkë ajrore dhe një thikë. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.