Ferizaj, maqedonaseve iu vidhet dukati dhe dokumentet nga vetura

Tre viktima një mashkull dhe dy femra shtetase të Maqedonisë kanë raportuar se person-a të panjohur kanë thyer xhamin e veturës së tyre dhe nga aty kanë vjedhur stoli ari në vlerë rreth 2000€ dhe disa dokumente të tyre personale, transmeton Indeksonline.

Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin.