Shikoni krimet serbe në Kosovë! (Përmbajtje e rëndë e pamjeve)

Ajo ç’ka kreu Serbia në Kosovë tejkalon çdo cak njerëzor dhe ende nuk mund të harrohet.

Krimet e ushtarëve serbë nën komandën e liderit nacionalist serb Slobodan Millosheviç ende janë të freskëta ndër shqiptarë.

Fotoja më lart është dëshmi e krimeve ushtarake serbe mbi popullatën civile shqiptare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme