Shpallet tenderi për parkun e ri në Prishtinë

Ahmeti ka thënë se në bashkëpunim me DEMOS është shpallur tenderi për punimet në parkun e ri

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti përmes një postimi në facebook ka bërë të ditur se është shpallur tenderi për punimet në parkun e ri afër salles 1 Tetori.

Siç bën të ditur Ahmeti tenderi është shpallur në bashkëpunim me DEMOS për punimet në parkun e ri afër salles 1 Tetori (pjesën e sipërme).

“Ky park i ri i karakterit sportiv do ti shërbejë qytetarëve të Prishtinës per rekreacion (streetball, pinpong, fitness, shah etj). Shpallja është botuar ne gazetat ditore dhe ofertat dorëzohen deri me 15 shkurt” ka shkruar Ahmeti./21Media

15965745_10155706451702166_7162164954240847094_n16002930_10155706451727166_2789583709512970411_n16114597_10155706451722166_5533902877386317689_n16114796_10155706451692166_4596046512259148288_n

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme