Zv/ministri Gecaj ironizon me Nikoliqin

Zëvendësministri i Pushtetit Lokal,Bajram Gecaj ka ironizur me presidentin serb, Tomislav Nikoliq pas deklaratës së tij se Serbia nuk dëshiron luftë, por se asaj i është vënë ultimatum – ose do të pranojë gjithçka që kërkojnë Prishtina dhe “sponsorët e saj” ose “ndoshta të shpërthejë lufta”, përcjellë GazetaBlic.com

Ky është shkrimi i plotë i Gecaj:

“Nikolic gati ta lërë Presidencën dhe të niset për luftë në Kosovë së bashku me dy djemtë e tij”.

A ME TREN A PA TREN…?” ka përfunduar Gecaj shkrimin e tij në facebook.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme