Shpërndahet Kuvendi i Maqedonisë

Me 110 vota për dhe asnjë kundër, deputetët votuan shpërndarjen e Kuvendit.

Pas këtij vendimi të votuar,pasuan duartrokitjet e deputetëve. Kryeparlamentari Trajko Veljanovski i dëshiroi sukses të mëtejshëm deputetëve të deritanishëm. Me këtë hapet rruga që zgjedhjet të mbahen më 11 dhjetor./ INA

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme