Shpërthim i madh, 30 të vdekur

E shtune, 12 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Një shpërthim i madh ka ndodhur në rajonin e Belucistan të Pakistanit. Si pasojë e shpërthimit humbën jetën 30 persona dhe 70 të tjerë u plagosën.

 

Sipas burimeve të policisë shpërthimi ka ndodhur në një tyrbe. Ende nuk dihet si ndodhi shpërthimi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme