Shpërthimi me eksploziv në Tiranë: Zbardhet identiteti i personit të plagosur

Një shpërthim me eksploziv tronditi Tiranën paraditën e sotme.

 

Një sasi eksplozivi iu vendos një dyqani celularësh në rrugën “Pjetër Budi”.

Nga shpërthimi mbeti i plagosur një person.

Ai quhet Gentian Hoxha dhe është 26 vjeç.

Hoxha ishte punonjës në këtë dyqan celularësh.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen e rëndë.

Ndërkohë janë publikuar disa pamje të rënda nga ky shpërthim.

https://www.facebook.com/tiranatodaycom/videos/423714498073293/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme