Shtypni këto dy pika dhe do t’ju pushojë DHEMBJA E KOKËS për 60 sekonda (Video)

 

11:17  / 07 Shtator 2016 / Sakte.net

Sa shpesh ju dhemb koka? E gjitha që duhet të bëni është që me gishta të shtypni këto dy pika dhe t’i mbani rreth një minute.

Dhembja e kokës, fatkeqësisht, është dukuri e përditshme e kohës së sotme; janë të zakonshme, por shkaqet prej të cilave vjen ajo janë të ndryshme.

Qoftë kur ju dhemb koka për shkak të punës, stresit apo ndonjë telashi tjetër, tani keni zgjidhjen ideale.

Vetëm ndiqni lëvizjet të cilat mund t’i shihni në xhirim dhe shtypni pikat të cilat mund t’i shihni, transmeton Telegrafi.

Kur herën tjetër t’ju dhembë koka, ky ‘masazh’ do t’ju ndihmojë që dhembjen shpejt ta zhdukni!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme