Si do të duket iPhone 8.

Celulari i Apple për këtë vit me shumë gjasë do të quhet iPhone 8, edhe pse mendohet se kompania do të lansojë një iPhone 7s dhe 7s Plus këtë vit.

 

Prej të gjitha thashethemeve online, ka dalë një video në YouTube e cila tregon se si do të duket iPhone 8.

Sipas edhe shumë raporteve, celulari do të jetë i tëri ekran me skaje të lakuara, pa buton dhe me mbështetje për mbushje me wireless, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon e iPhone 8:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme