Siguri e pa parë deri me tash për inaugurimin e Trumpit president (Foto)

Familja Trump bashkë me familjen Obama nga Shtëpia e Bardhë ishin nisur drejt inaugurimit dhe atë me kolonë prej dhjetëra automjetesh, të rrethuar me shumë policë.

Sigurim i pa parë deri me tash ishin mbledhur sot rreth Shtëpisë së Bardhë dhe Capitill Hill, aty ku Trump dha betimin si presidenti i ri i SHBA-ve.

Në kolonën e veturave me drita rotative oshin më shumë se 50 vetura, kurse një zinxhir i tërë i forcave të sigurisë i përcillte ata vazhdimisht.

sigat

16176478_239869086459055_1204490408_n

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme