Simpatikja Andrra Destani përgatitet për me dalë, kaq me stil është veshur

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve. Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra se fundmi ka publikuar disa foto ku tregon se ka dalë. E veshur me shumë stil, ajo do ta lë pa fjalë burrin e saj, Sinan Hoxha.

Kaq e ëmbël po duket ajo në këtë veshje. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme