Sonic tani është i disponueshëm si Lego

Pas Super Marios, ‘Iriqi blu’ i Sega-s tani është përjetësuar si një bllok ndërtimi.

Lego i merr të gjitha. Pas Minecraft dhe Super Mario, një tjetër lojë video e njohur tani është duke u përshtatur.

Sonic The Hedgehog – Green Hill Zone (21331) është grupi i parë i bazuar në lojën video të Sega-s, hedgehog Sonic. Do të jetë në dispozicion nga 1 janari 2022 për 70 euro. Kompleti përbëhet nga 1125 pjesë, është 17 cm i lartë dhe 36 cm i gjatë kur montohet plotësisht.

Elementet e grupit janë module që janë të lidhura së bashku me kunja.

Kështu që ju mund të riorganizoni urën, looping-un dhe trampolinën.

Lego jep rekomandimin e moshës 18+ vjeç.

Kompletet Super Mario, nga ana tjetër, kanë elementë ndërveprues dhe rekomandohen për fëmijët nga 6 vjeç të luajnë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme