Sonte në Prishtinë, ndezje qirinjsh për të vrarët në Munih

Përmes një kumtese për medie, Ministria e Diasporës fton qytetarët e Kosovës që sonte të përkujtojnë bashkatdhetarët tanë të rënë në sulmin e Munihut, Sabina Sula, Dijamant Zabergja dhe Armela Segashi, por edhe të gjitha viktimat e sulmit kriminal në Munih, transmeton Koha.net .

Përkujtimi i tyre do të bëhet përmes ndezjes së qirinjve.

Ndezja e qirinjve do të bëhet nga ora 20:30 në Sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë .

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme